Vnitřní jednotka klimatizace

Venkovní jednotka klimatizace

Ovladač klimatizace

Získejte pocit příjemného chládku díky technologii chlazení Wind-Free. Jemně a tiše rozptyluje vzduch díky 23 000 mikrootvorům, takže na vaší kůži nezanechává žádný nepříjemný pocit chladu. Moderní technologie proudění vzduchu také chladí daleko rovnoměrněji rozlehlejší a větší prostory. A užívá při tom o 77 % méně energie než režim Rychlého chlazení.

Nastavte teplotu vašeho domova kdykoli a odkudkoli. Díky aplikaci SmartThings můžete nastavit a kontrolovat vaši klimatizaci pouhým jedním dotykem. Nebo jednoduše řekněte svému systému s umělou inteligence, co přesně chcete, a ten vše provede podle vašich představ. Dokonce vám navrhne nejlepší možnosti nastavení.

Udržujte vnitřek vaší klimatizace hygienicky čistý – tím, že nebudete dělat vůbec nic! Poté, co byla vaše klimatizace zapnutá, funkce Auto Clean ve třech krocích automaticky vysuší tepelný výměník. Vlhkost odstraní tak, že po dobu 10 až 30 minut fouká do výměníku vzduch. Tím předchází množení bakterií i rozšíření nepříjemných pachů.

  • Wind-Free režim
  • Ovládání pomocí umělé inteligence
  • Tri-care filtr
  • Wi-Fi připojení
  • Chladivo R32

Získejte pocit příjemného chládku, ne skutečné zimy

Technologie chlazení Wind-Free

Získejte pocit příjemného chládku díky technologii chlazení Wind-Free. Jemně a tiše rozptyluje vzduch díky 23 000 mikrootvorům, takže na vaší kůži nezanechává žádný nepříjemný pocit chladu. Moderní technologie proudění vzduchu také chladí daleko rovnoměrněji rozlehlejší a větší prostory.             A užívá při tom o 77 % méně energie než režim Rychlého chlazení.

Dýchejte snadněji díky trojnásobné péči

Tri-Care Filter

Zajistěte si čistý vzduch a vysokou výkonnost tepelného výměníku díky filtru Tri-Care Filter. V jeho třech vrstvách najdeme filtr s vysokou hustotou, který čistí vzduch od velkých prachových částic, vláken a zvířecích chlupů. Také obsahuje filtr svrchní vrstvy vytvořený z minerálu zeolit, který zachycuje ten nejjemnější prach a navíc pomáhá snižovat množství virů, bakterií a alergenů.

Snižuje spotřebu energie až o 77 %* a tím vám šetří náklady

Technologie chlazení Wind-Free (úspora energie)

Ušetřete každý den díky vysoce účinnému režimu chlazení Wind-Free. Když je nastaven režim Wind-Free, venkovní klimatizační jednotka spotřebovává minimum energie – využívá až o 77 % méně elektřiny v porovnání s režimem Rychlého chlazení. Takže si můžete užívat příjemný chládek a nemusíte se při tom strachovat o své účty za elektřinu.

Vyspěte se daleko lépe po celou noc

Wind-Free Good Sleep

Režim Wind-Free Good Sleep vytváří ideální podmínky pro spaní – žádné nepříjemné proudění studeného vzduchu během noci. A kontrola teploty režimu chlazení Wind-Free vám pomůže, abyste rychle usnuli, spali hlubokým spánkem a probouzeli se dokonale odpočatí.