Multisplitový systém SAMSUNG Free Joint Multi (FJM)

Kompaktní pohodlí

Systém Samsung Free Joint Multi (FJM) kombinuje účinnost a spolehlivost, které umožňují poskytovat vynikající výkon i přes prostorově úsporné provedení.

Efektivní chlazení pro malé prostory

Tento chladicí systém je dokonale optimalizován pro rodinné domy a menší budovy. Nízká hmotnost, malé rozměry a jednotlačítkové automatické adresování usnadňují a zlevňují instalaci.

Vysoký výkon, úžasná stabilita

Zásluhou zdokonalené technologie kompresoru poskytuje systém Samsung FJM vyvážený výkon a v jeho důsledku vysokou spolehlivost. Systém FJM plně vyhovuje novým nařízením EU pro ještě efektivnější výkon.

Minimální hlučnost pro maximálně příjemné prostředí

Díky vynikající izolaci a nízkým vibracím systém FJM vytváří klidné prostředí, které není narušováno nepříjemným hlukem typickým pro standardní klimatizační systémy.

Chladivo šetrné k životnímu prostředí

Chladivo R32

Využívá novou generaci chladiva R32, které má nulový potenciál ničení ozonové vrstvy (ODP) a nižší potenciál globálního oteplování (GWP) než běžná chladiva, takže je mnohem šetrnější k životnímu prostředí.

Řešení s jednou split jednotkou

Jedna vnitřní jednotka je připojena k jedné venkovní jednotce. Vnitřní jednotka se nachází v hlavní chodbě a vytápí celý dům. Některé místnosti nemusí být pořádně vytopeny, což může vést k určitému nepohodlí.

Řešení je v multi split systému

K jedné venkovní jednotce můžete připojit až pět vnitřních jednotek. Na každou místnost nebo oblast připadá jedna vnitřní jednotka. Toto řešení je mnohem komfortnější. Na střeše je pouze jedna venkovní jednotka.

1. Prádelna

2. Vchod

3. Kuchyně/jídelna

4. Koupelna

5. Obývací pokoj

6. Ložnice

Venkovní jednotka – chladivo R32

AJ040TXJ2KG/EU+AJ050TXJ2KG/EU

AJ052TXJ3KG/EU

AJ068TXJ3KG/EU+AJ080TXJ4KG/EU

AJ100TXJ5KG/EU

Vnitřní jednotky

Wind-Free 1cestná kazeta

Wind-Free Mini 4cestná kazeta

Parapetní jednotka

LSP Slim / MSP Duct