Vnitřní jednotka klimatizace

Venkovní jednotka klimatizace

Ovladač klimatizace

  • Chladivo R32
  • Režim rychlého chlazení
  • HD Filter

Snižuje spotřebu energie

Úspora energie

Ušetřete každý den díky digitálnímu měniči napětí. Tato nová technologie udržuje požadovanou teplotu bez nutnosti přístroj neustále zapínat a vypínat, takže vám zajistí daleko menší výkyvy teplot. A také využívá silné magnety a tlumicí jednotku. To znamená tišší přístroj, který vydrží mnohem déle,          a který snižuje spotřebu energie.

Dopřejte si rychlejší pocit ochlazení

Rychlé chlazení

Zchladí celou místnost efektivně a okamžitě. Režim Rychlého chlazení využívá nejprve nejvyšší možnou rychlost větráku, a pak zpomalí. Takže zchladí nebo vytopí místnost daleko rychleji ve srovnání s běžnými režimy a požadované teploty je proto dosaženo v rekordním čase. Ideální pro okamžitou úlevu od vysokých venkovních teplot!

Dýchejte čistší vzduch

HD Filter

Ujistěte se, že vzduch, který dýcháte, je vždy čistý a svěží. Filtr HD Filter velice účinně zachycuje částečky prachu, vzduchem přenášené nečistoty nebo alergeny – jako jsou pylová zrnka, plísňové zárodky a kůže domácích mazlíčků. A je také omyvatelný, takže jediné, co musíte pro další užívání udělat,      je rychle jej opláchnout ve vodě.

Užívejte si kvalitní spánek po celou noc

Good Sleep

Zajistěte si skvělý spánek – každou noc! Režim Good Sleep automaticky řídí a nastaví teplotu tak, aby vytvořil perfektní podmínky pro každou fázi vašeho spánkového cyklu. Díky tomu získáte vzácné minutky spánku navíc a cítíte se po probuzení dokonale odpočinutí. A taky spotřebovává méně energie než běžný způsob chlazení.

Zchladí každý kout vašeho domova

2-Way Auto Swing

Vytvořte si příjemné prostředí a stálou teplotu v každém koutě vašeho domova. Funkce 2-Way Auto Swing automaticky nastaví proudění vzduchu,  který je poté rychle a rovnoměrně distribuován po celé místnosti. Také umí dostat studený nebo teplý vzduch dále do místnosti v jakémkoliv směru,         a tím zajistí vaše maximální pohodlí.

Dlouhotrvající ochlazení

DuraFin+

Získejte pocit příjemného chládku po ještě delší dobu. DuraFin+ je vyroben z materiálu odolného vůči korozím, který chrání kondenzátor proti rezivění, a pomáhá tak tepelnému výměníku dosahovat optimální výkonnosti. Vynikající odolnost vůči korozi byla potvrzena také testem solnou mlhou (SST) trvajícím po celých 480 hodin.